ניהול עתירות מול בג"ץ

ניהול עתירות מול בג"ץ הינו תהליך מורכב שצריך לבצע על פי נהלים ברורים. לכן, בין אם אתם רוצים לעתור לבג"ץ בעניין פרטי ובין אם אתם רוצים לעתור מול בג"ץ בכל נושא אחר, כדאי יהיה לעשות זאת בדרך המקובלת על מנת שתוכלו ליהנות ממענה מקצועי ומהתייחסות לעתירה שלכם. תוהים אל מי כדאי לכם לפנות וכיצד ניתן יהיה לבצע את הדברים? פשוט מאוד: עליכם לבחור עורך דין מומחה שיוכל לעמוד לרשותכם. עורך הדין שיוכל ללוות אתכם בדרך הזו צריך להיות:

  • איש מקצוע מוביל
  • אדם מנוסה
  • אדם שבקיא בתחום

לכן כדאי לבדוק אל מי אתם מתקשרים ואחד מאנשי המקצוע הטובים ביותר שתוכלו לפנות אליהם בתחום העתירות מול בג"ץ הוא עו"ד שמואל יצחק הלוי. עו"ד שמואל יצחק הלוי מביא איתו לא פחות 13 שנות ניסיון בענף הזה ולכן איתו תוכלו לדעת שהדברים לא רק יתנהלו בצורה נכונה וטובה אלא גם כמה שיותר מהר.

ניהול עתירות ושירות עורכי הדין

כשמדברים על ניהול עתירות, בין אם זה מול בג"ץ ובין אם זה מול רשויות שונות, צריך עורך דין מומחה שיוכל לעזור, לפני הכול, להבין האם יש סיבה להגיש את העתירה והאם יש לכך עילה. לכן חשוב כל כך הניסיון, שכן הניסיון יוכל לעשות את ההבדל ויכול לחסוך לכם הרבה זמן. לא תמיד יש סיבה להגיש עתירה ופגישה עם עורך דין מקצועי כמו שמואל יצחק הלוי תוכל להאיר את עיניכם ולהבין מול איזה תהליך אתם עומדים והאם באמת כדאי להתחיל בו.