עורך דין מקרקעין 

אנשים שעומדים לבצע עסקאות שונות בתחום המקרקעין, כמו לדוגמא: עסקות של מכירה, רכישה או השכרה של נכסים פרטיים מוזמנים לפנות לעורך דין לענייני מקרקעין. הדברים נכונים לא רק לגבי רכישה של נכסים פרטיים אלא גם לגבי רכישה של נכסים עם ייעוד מסחרי, והסיבה לכך היא שכאשר מדברים על עסקות נדל"ן מדברים, בדרך כלל, על העסקות הגדולות ביותר מבחינה כלכלית שאנשים יעשו בחייהם. לכן זה לא משנה אם אתם נמצאים בצד:

  • ששוכר את הנכס 
  • קונה אותו 
  • או מוכר את הנכס 

כי בכל מקרה ייעוץ ושירות מקצועי מעורך דין לענייני מקרקעין זה לא מסוג הדברים שכדאי לוותר עליהם. בעל העסק, או בעל הנכס, מתמודד עם עסקה שמבחינת סדר הגודל הכלכלי שלה היא ענקית ביחס לעסקאות אחרות שאדם שממוצע מבצע בחייו. לכן ייעוץ מקצועי בתחום יוכל לעזור ומומלץ לבחור עוד היום את עורך הדין שאליו תיפנו לקבלת שירות בתחום. 

עורך הדין שילווה אתכם נאמנה בעסקת מקרקעין

עו"ד שמואל יצחק הלוי הוא איש מקצוע בעל ניסיון של שנים רבות בדיני מקרקעין כולל:

  •  ייצוג בעסקאות מכר
  • עסקאות רכישה והשכרה של דירות מגורים
  • עסקות בתחום הנכסים המסחריים

עו"ד שמואל יצחק הלוי ילווה אתכם בכל הקשור לעסקה מתחילתה ועד סופה: בביצוע כל הבדיקות שצריך לגבי הנכס, בבדיקת ההסכם שעליו אתם חותמים ועוד. הוא ידאג שההסכם יבטיח אתכם ואת האינטרסים שלכם בכל מובן והוא יטפל עבורכם בביצוע ההסכם גם מול רשויות המדינה כמו לשכת רישום המקרקעין (טאבו) משרדי מיסוי מקרקעין וכדומה. 

ענייני מקרקעין

עו"ד שמואל יצחק הלוי מתמחה גם בענייני המקרקעין נוספים הנוגעים לזכותו של בעל מקרקעין ליהנות בצורה מיטבית מהנכס שלו:

  1. ייצוג של קבלנים בנושאים שונים של ליקויי בניה 
  2. ייצוג בנושאים של הפרת הסכם למכירה או לרכישה של מקרקעין 
  3. ייצוג בנושא מטרדים שונים כמו רעשים, ריחות וכדומה 

מקרקעין זה היה מאז ומעולם תחום שמושך אליו מתעניינים רבים, בין אם זה ברמת המשקיעים ובין אם זה ברמת האדם הפרטי שרוצה לקנות לעצמו נכס. הסיבה העיקרית לכך שהתחום הזה תמיד היה פעיל וחשוב כל כך זו העובדה שמדובר על השקעות כספים גדולות והרבה פעמים אנשים מוציאים על קניית נכס את כל החסכונות שהם צברו כל החיים. מכאן נובעת גם הרגישות של הדברים ולכן ברור מדוע אדם שקנה נכס לא באמת יוכל לסבול רעשים, ריחות רעים או מפגעים שונים שלא היו במקום לפני כן. אם אתם זקוקים לליווי משפטי, ייעוץ או כל שירות אחר שקשור לתחום המקרקעין כדאי לכם להפקיד את המשימה בידיו של עורך דין מומחה ובעל ניסיון. עו"ד שמואל יצחק הלוי תמיד יקבל את פניכם באדישות ואתם תראו ששנות הניסיון שהוא צבר בתחום יעזרו לו לתת לכם את השירות הטוב ביותר שקיים.